Ezek voltak 2025 legolvasottabb cikkei
A részvénypiacok még a mesterséges intelligenciára és automatizációra épülő cégek menetelésétől hangosak, de már körvonalazódnak a következő évek lehetséges nagy sztorijai is. Döntő fontosságú, hogyan folytatódnak az orosz-ukrán és a közel-keleti konfliktusok, csitulnak-e a feszültségek, esetleg újabb frontok nyílnak. Bárhogy is lesz, Donald Trump újbóli színrelépése rázós menetet ígér.
Az elmúlt év azonban ismét bizonyította, hogy befektetőként a bizonytalanság nem az ellenségünk, sokszor épp ez nyitja meg az utat az új lehetőségek előtt. Ezekben a gyorsan változó helyzetekben a kulcs a stratégiai gondolkodás és az alkalmazkodó képesség. A felkészültségre, szakértelemre, józanságra jövőre is óriási szükség lesz, érdemes lesz tehát továbbra is minket olvasni, hallgatni.
A Concordeblogon 2026-ban is számos elemzéssel, podcasttal segítjük majd olvasóinkat a tájékozódásban, és abban, hogy befektetéseik terén, a kockázatok menedzselésében a legjobb döntéseket hozhassák meg.
Tartsanak velünk jövőre is!
A Concordeblog főszerkesztője
Legolvasottabb cikkeink 2025-ben:
1. Lakossági állampapír: jön a pénzeső
2. Érdemes most ingatlant venni?
3. Mi lesz veled, Wizz Air?
4. Érdemes-e még lakóingatlanba fektetni?
5. Népszavazás a forintról 2025 első felében
6. Mikor vegyek eurót síeléshez vagy nyaraláshoz?
7. Tényleg veszélyben az Airbus-Boeing duopólium?
8. Török líra: 38, 39…
9. Mindig legyen a zsebünkben egy kis Svájc
10. Concorde a Balaton körül 3.0
MINDEN KEDVES OLVASÓNKNAK EGÉSZSÉGBEN ÉS SIKEREKBEN BŐVELKEDŐ, BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNUNK!
A Concordeblog szerzői
Olvass minden nap a világ történéseiről egy Concorde-os szemüvegén keresztül!
Ha nem szeretnél lemaradni a legjobb írásainkról, iratkozz fel hírlevelünkre és minden héten egyszer elküldjük heti válogatásunkat.
Jelen blogbejegyzés a szerző magánvéleményét tükrözi, amely nem feltétlenül egyezik a Concorde Csoport hivatalos álláspontjával.