Concorde Podcast+: Iráni sáfrány a katari reptéren

picture

Ez itt a Concorde Podcast+, a hét legfontosabb eseményeivel.

MIRŐL LESZ SZÓ A MAI ADÁSBAN?

Pár hónappal ezelőtt még a béke és a prosperitás szigete volt a világ egyik legjobb „átszállásélményét” nyújtó Hamad repülőtér a katari Doha városában. Lehetett például iráni sáfrányt is vásárolni azért, hogy még kiválóbb legyen a vasárnapi húsleves. Ezen a héten csütörtökön ezzel éles ellentétben arra ébredtünk, hogy támadás érte a South Pars gázmező iráni létesítményeit, majd ezután a katari LNG infrastruktúrát is válaszcsapásként. Mai adásunk döntő többségében az egyre nyomasztóbb öbölmenti konfliktusról beszélgetünk. Az adás végén pedig előkerül a private credit „szökevényvonat”.

Móró Tamás, Tunkli Dániel és Jónap Richárd beszélgetése.

TARTS VELÜNK!

A Concorde Podcast már elérhető a Spotify, az Apple, és a Google felületein, valamint YouTube csatornánkon. Kövessen be minket, hogy ne maradjon le a legforróbb tőkepiaci sztorikról!

Bármi, ami a műsorban elhangzik az az abban résztvevők magánvéleményét tükrözi. A műsor szórakoztató jelleggel készült, annak tartalma nem minősül befektetési tanácsadásnak és befektetési döntések alapjául sem kíván szolgálni. A Concorde munkatársai a műsorban elhangzó értékpapírokban és befektetési eszközökben pozíciókkal rendelkezhetnek. A műsorban elhangzott adatok, előrejelzések és információk pontosságával és teljességével kapcsolatban a Concorde, illetve a műsor készítői felelősséget nem vállalnak. A Concorde Podcast a Concorde Értékpapír Zrt. szellemi tulajdona.