Concorde Podcast+: Kokain defláció és Nvidia lendkerék

Ez itt a Concorde Podcast+, a hét legfontosabb eseményeivel.
MIRŐL LESZ SZÓ A MAI ADÁSBAN?
A forint most egy kicsit gyengült a nagyon erős állapotából. Az euró ereje is megtört a dollárral szemben a múltheti Fed-ülés után. Bivalyerősek a nemesfémek, miközben elgyengültek a kriptodevizák. Az OpenAI készpénzszegény a technológiai behemótokhoz képest, ezért jól jön neki a „lendkerekes” Nvidia finanszírozás. A német autógyártók nem érzik a kínai veszélyt. Egy WSJ cikk szerint a fentanil háború kapcsán reneszánszát éli a kokain az Egyesült Államokban, meglepő defláció közepette.
A hét legfontosabb eseményeiről Jónap Richárd, Móró Tamás és Tunkli Dániel beszélgetett.
TARTS VELÜNK!
A Concorde Podcast már elérhető a Spotify, az Apple, és a Google felületein, valamint YouTube csatornánkon. Kövessen be minket, hogy ne maradjon le a legforróbb tőkepiaci sztorikról!
Bármi, ami a műsorban elhangzik az az abban résztvevők magánvéleményét tükrözi. A műsor szórakoztató jelleggel készült, annak tartalma nem minősül befektetési tanácsadásnak és befektetési döntések alapjául sem kíván szolgálni. A Concorde munkatársai a műsorban elhangzó értékpapírokban és befektetési eszközökben pozíciókkal rendelkezhetnek. A műsorban elhangzott adatok, előrejelzések és információk pontosságával és teljességével kapcsolatban a Concorde, illetve a műsor készítői felelősséget nem vállalnak. A Concorde Podcast a Concorde Értékpapír Zrt. szellemi tulajdona.
Olvass minden nap a világ történéseiről egy Concorde-os szemüvegén keresztül!
Ha nem szeretnél lemaradni a legjobb írásainkról, iratkozz fel hírlevelünkre és minden héten egyszer elküldjük heti válogatásunkat.